Psy lubią uczyć się nowych sztuczek, niektóre uwielbiają zajęcia z tropienia, czy aktywność typu agility. Większość psów uwielbia aportowanie. To wykorzystanie naturalnych instynktów pogoni za ofiarą. Psy to uwielbiają, jest to też najbezpieczniejsza forma wybiegania, nie każdy z nas chce lub może uprawiać z psem jogging, nie każdy pies powinien biegać przy rowerze. Dzięki aportowaniu pies może się wyszaleć, a dzięki nauce przynoszenia i oddawania nam aportu wzmacniają się więzi z czworonogiem i wzrasta poziom zaufania. Nie rzucajmy jednak psu tradycyjnego patyka. Może być dla psa niebezpieczny. Lepszym rozwiązaniem jest ring - zabawka treningowa dla psa PitchDog

" />
TIP-TOP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

PitchDog - nowa zabawka treningowa dla Twojego psa!

Najnowsze aktualności i porady dla miłośników psów od tip-top!
Witaj na Blogu TipTop! Odkryj świat psich przygód, porad i nowości. Dziel się z nami pasją i wiedzą o czworonożnych przyjaciołach. Zawsze coś nowego dla Ciebie i Twojego pupila!

Akcesoria treningowe dla psa

Prawidłowa współpraca z psem nie może ograniczać się tylko do spacerów, karmienia i zapewnienia niezbędnej opieki weterynaryjnej. Nasi towarzysze to inteligentne istoty, które tak samo, jak podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych wymagają odpowiedniej dawki ruchu i wyzwań treningowych. Odpowiednio dobrany do rasy, temperamentu i potrzeb czworonoga trening z psem to najlepsza profilaktyka zaburzeń behawioralnych. Wybiegany pies, przed którym stawiamy różne treningowe zadania, nie sprawia kłopotów typu niszczenie Twoich rzeczy czy mieszkania.

PitchDog - twoje wsparcie na treningu

Psy lubią uczyć się nowych sztuczek, niektóre uwielbiają zajęcia z tropienia, czy aktywność typu agility. Większość psów uwielbia aportowanie. To wykorzystanie naturalnych instynktów pogoni za ofiarą. Psy to uwielbiają, jest to też najbezpieczniejsza forma wybiegania, nie każdy z nas chce lub może uprawiać z psem jogging, nie każdy pies powinien biegać przy rowerze. Dzięki aportowaniu pies może się wyszaleć, a dzięki nauce przynoszenia i oddawania nam aportu wzmacniają się więzi z czworonogiem i wzrasta poziom zaufania. Nie rzucajmy jednak psu tradycyjnego patyka. Może być dla psa niebezpieczny. Lepszym rozwiązaniem jest ring - zabawka treningowa dla psa PitchDog. Materiał jest w pełni bezpieczny, nie niszczy psich zębów i dziąseł, jest bezwonny. Doskonale unosi się na wodzie, co poszerza możliwości treningowe. Ring jest miękki, ale jednocześnie bardzo wytrzymały. Dzięki temu, że występuje w kilku jaskrawych, nasyconych kolorach (niebieski, pomarańczowy, czerwony i zielony) jest doskonale widoczny z brzegu (jeśli preferujecie zabawy w wodzie) i nie zgubi się tak łatwo podczas spacerów. Twój pies będzie Ci wdzięczny za wspólne cudowne chwile z PitchDog.

Komentarze do wpisu (0)

Submit
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium