TIP-TOP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Obroże dla małych psów - duży wybór na tiptop24.pl

Obroża dla psa to znacznie więcej niż zwykły dodatek dla Twojego psa, który ma charakteryzować ciekawy styl i design. To łatwy i wygodny sposób na zapewnienie bezpieczeństwa psu dzięki na przykład przymocowanemu do obroży identyfikatorowi. Jest, to również niezbędne narzędzie szkoleniowe, które może ułatwić ten mozolny proces. W naszym sklepie znalazły się obroże dla małych psów w różnych kolorach, rozmiarach i materiałach. To sprawia, że znalezienie najlepszej obroży dla małego psa jest łatwe i zajmie tylko kilka chwil. 

Obroża dla małego pieska - rozmiar

Pierwszym aspektem, na który należy zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej obroży dla małego psa jest rozmiar. Przed zakupem obroży musisz znać rozmiar szyi swojego psa. Jeśli kupiona obroża jest w złym rozmiarze, to pies łatwo może wyswobodzić się z niej np. podczas spaceru, co może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Może to również powodować u psów dyskomfort. 

Aby zmierzyć szyję psa, potrzebujesz sznurka i linijki lub elastycznej taśmy mierniczej. Owiń sznurek lub taśmę mierniczą wokół szyi psa dokładnie w miejscu, w którym znajdzie się obroża. Uważaj, aby nie naciągać taśmy ani sznurka zbyt mocno, ponieważ kołnierz musi luźno przylegać do szyi. Zmierz dwa razy, aby upewnić się, że masz prawidłowe pomiary. Obroża powinna być na tyle ciasna, aby mały piesek nie mógł się z niej samodzielnie uwolnić, a jednocześnie nie może w żaden sposób uciskać szyi czworonoga. 

Uwzględnienie typu sierści Twojego psa pozwoli Ci dokonać odpowiedniego wyboru obroży dla Twojego psa. Obroże będą inaczej pasować na psach o grubszej sierści, zwłaszcza przed i po strzyżeniu. Zwróć uwagę, jaki rodzaj futra ma Twój pies, abyś mógł dokonać odpowiednich zmian w miarę wzrostu sierści. Jeśli Twój pies ma gęstą sierść, zmierz szyję psa po strzyżeniu i kup obrożę w tym rozmiarze. Rozważ zakup regulowanej obroży, aby uwzględnić ewentualny wzrost włosów Twojego psa. Kupując delikatną obrożę dla psa, najczęściej będziesz wybierał między małą, średnią lub dużą. Pamiętaj jednak, że każdy model ma inne wymiary. Zanim kupisz obrożę, upewnij się, że podany przez Ciebie pomiar mieści się w zakresie podanym przez producenta. 

Obroże dla małych psów - rodzaje

Oprócz różnorodności materiałów i rozmiarów istnieją również różne obroże dla małych psów do określonych celów. Na przykład możesz kupić obroże dla małych piesków , których ludzie czasami używają do szkolenia swoich psów. W naszej ofercie znajdziesz również wodoodporne obroże dla małych psów lub specjalne obroże treningowe. Przed zakupem obroży należy zastanowić się, do czego będziesz jej używać. W razie potrzeby możesz kupić wiele obroży do różnych celów. 

Obroże dla małych psów - wybierz mądrze

Obroża dla Twojego psa to coś więcej niż tylko dodatek. Służy różnym celom, od bezpieczeństwa po szkolenia. Wybór odpowiedniego rozmiaru obroży dla wygody i zdrowia psa jest bardzo ważny. Zmierz szyję psa i zdobądź obrożę, która będzie dobrze pasować. W sklepie dostępnych jest wiele doskonałych obroży dla małych psów. W zależności od Twoich potrzeb z łatwością znajdziesz odpowiednią. Są nie tylko niedrogie, ale trwałe i modne. Niezależnie od tego, jakich obroży dla małych psów szukasz, to u nas znajdziesz bez problemu odpowiednią. Często sprawdzaj stan techniczny obroży u Twojego pupila. Zwierzę może łatwo uciec, jeśli obroża lub smycz są słabe. Sprawdź, czy nie ma rozdarć, zaplątanych nici oraz uszkodzonych lub zardzewiałych elementów. Ponadto z biegiem czasu dopasowana obroży ma tendencję do poluzowywania się i spadania. To może doprowadzić do zagubienia obroży. Dlatego, jeśli potrzebujesz nowej obroży, to już teraz przejrzyj naszą ofertę.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium