TIP-TOP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Spray do usuwania trudnych plam i zapachów REMOVER DOG

Cena: 49,00 zł 49.00
ilość szt.

towar niedostępny

Spray do usuwania trudnych plam i neutralizator zapachów REMOVER DOG

Nature's Miracle® Set-In Stain Remover Dog to środek przeznaczony do usuwania starych, głęboko osadzonych plam i zapachów. Formuła wzbogacona o związki tlenu penetruje, oddziela i usuwa pozostawione przez psa zapachy i stare plamy, takie jak mocz, kał i brud. Środek zawiera szybko działające, mocno natlenione substancje, które błyskawicznie się aktywują, aby usunąć osadzone zabrudzenia i nieprzyjemne zapachy.

Sposób użycia: Przed użyciem sprawdź czyszczoną powierzchnię pod kątem trwałości koloru, nakładając preparat na mniej widoczny obszar. Odczekaj 5 minut, a następnie zetrzyj preparat bawełnianą ściereczką. Jeśli na obszarze testowym kolor zniknie, nie używaj produktu Nature's Miracle® Set-In Stain Remover Dog na danej powierzchni. Nie zalecamy stosowania produktu na surowym drewnie, skórze, zamszu, jedwabiu i wełnie, porowatych powierzchniach kamiennych i ceramicznych. Zawsze użyj najpierw produktu Nature's Miracle® Set-In Stain Remover Dog. Inne środki czyszczące i detergenty mogą się nie sprawdzić i chemicznie „utrwalić” plamy, których nie będzie można potem usunąć.

Usuwanie plam i nieprzyjemnych zapachów: oczyść jak najlepiej zabrudzenie, a następnie dokładnie namocz zabrudzony obszar preparatem. Namaczanie jest ważne, bo dzięki temu środek może wniknąć głębiej. Pozostaw na 15 minut, a następnie osusz plamę czystą ściereczką. Trudne plamy: delikatnie wyszoruj obszar plamy, zanim użyjesz środka i pozostawisz go na 15 minut. Silne zapachy: ponownie namocz cały zabrudzony obszar i pozostaw do wyschnięcia. 

Cechy sprayu do usuwania plam i psich zapachów: 

  • Środek do usuwania starych, mocno osadzonych zabrudzeń i zapachów pozostawianych przez psy.
  • Penetruje, oddziela i usuwa pozostawione przez zwierzęta domowe nieprzyjemne zapachy i osadzone plamy z moczu, kału oraz brud.
  • Formuła tlenowa.
  • Do stosowania na dywanach, podłogach, meblach, tkaninach i nie tylko.
  • Środek bezpieczny dla zwierząt domowych i domu.
  • Ma działanie odświeżające dzięki lekkiemu zapachowi pomarańczy.

Skład: <5% związki wybielające na bazie tlenu, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe (Limonene).

Spray na brzydkie zapachy

Uwaga! Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Produkty Nature's Miracle® mogą być stosowane na dywanach, podłogach, meblach, tkaninach i nie tylko. Nie zalecamy stosowania produktu na surowym drewnie, skórze, zamszu, jedwabiu i wełnie. Produkty Nature's Miracle® mogą być stosowane na dywanach, podłogach, meblach, tkaninach i nie tylko. Nie zalecamy stosowania produktu na surowym drewnie, skórze, zamszu, jedwabiu i wełnie. Produkty Nature's Miracle® mogą być używane również do usuwania zabrudzeń po zwierzętach domowych z tapicerki i karoserii samochodu. Produkty Nature's Miracle® nie zawierają amoniaku.
Jak usunąć zapach produktu? Zapach środka z czasem zniknie. Zapach jest najbardziej intensywny przy pierwszym zastosowaniu, ponieważ enzymy rozkładają resztki organiczne. Zapach zniknie, gdy resztki organiczne całkowicie się rozłożą.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium