TIP-TOP
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu

Krople przeciw kleszczom dla psów dużych CLEARONIL x 3 szt.

Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Krople przeciw pchłom i kleszczom dla dużych psów 20-40kg Clearonil x3

CLEARONIL to roztwór do nakrapiania zawierający fipronil - substancję przeciwpasożytniczą do użytku zewnętrznego stosowaną w profilaktyce i leczeniu infestacji pcheł i kleszczy. Dostępny w formie pipety, która zapewnia odpowiednie dozowanie produktu i szybkie przenikanie roztworu na całe ciało zwierzęcia. Produkt gwarantuje natychmiastową i trwałą ochronę. Regularne leczenie wszystkich kotów i psów w gospodarstwie domowym, połączone z systematycznym odkurzaniem legowiska i miejsc, w których zwierzę odpoczywa, jest potrzebne, by chronić zarówno zwierzę, jak i gospodarstwo domowe przed pchłami. W przypadku znacznej ilości pcheł obecnej w domu może być konieczne zastosowanie odpowiedniego produktu do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt.

Wskazania lecznicze dla poszczególnych docelowych gatunków zwierząt: Clearonil roztwór do nakrapiania dla psów stosuje się do eliminowania pcheł i kleszczy na ciele psa. Jednorazowe podanie produktu na kark i między łopatki zapewnia ochronę przeciw pchłom do 8 tygodni i ochronę przeciw kleszczom do 4 tygodni. Eliminuje pchły; skuteczne działanie w ciągu 48 godzin zostało potwierdzone klinicznie.

Krople odpowiednie dla psów wielkości labradora, wyżła, owczarka.

Cechy okropli Clearonil: 

  • ochrona przeciw pchłom do 8 tygodni
  • ochrona przeciw kleszczom do 4 tygodni
  • opakowanie zawiera 3 pipety (3 dawki)
  • CLEARONIL 268 mg roztwór do nakrapiania dużych psów o masie od 20 do 40 kg

Przeciwskazania: 

  • Nie stosować produktu u szczeniąt w wieku poniżej 2 miesięcy lub o masie ciała poniżej 2 kg.
  • Nie stosować produktu, jeśli wiadomo, że u psa występuje nadwrażliwość na fipronil lub jakikolwiek inny składnik.
  • Nie stosować jednocześnie z innymi produktami do zwalczania pcheł podawanymi bezpośrednio na skórę psa.
  • Nie stosować u królików z uwagi na ryzyko śmierci!
  • Podawać wyłącznie na zdrową skórę (bez zaczerwienień, zadrapań lub innych uszkodzeń).
  • Nie stosować u zwierząt chorych lub wracających do zdrowia.

Skład: Substancja czynna - firponil 268 mg. Substancje pomocnicze - butylohydroksyanizol (E320) 0,536 mg, butylohydroksytoluen (E321) 0,268 mg.

Środki ostrożności dotyczące stosowania: Należy unikać bezpośredniego kontaktu lub zabawy z leczonymi zwierzętami, dopóki miejsce podania nie wyschnie. W związku z tym zaleca się podanie produktu w godzinach wieczornych. Leczone koty nie powinny spać z właścicielami, w szczególności z dziećmi. Ten produkt może powodować podrażnienie błon śluzowych i oczu. Należy zadbać, żeby produkt nie dostał się na skórę, do oczu lub ust. W przypadku kontaktu ze skórą należy jak najszybciej przemyć miejsce dokładnie wodą z mydłem. W razie przypadkowego kontaktu z oczami należy niezwłocznie i dokładnie przemyć je czystą wodą. Jeśli podrażnienie oka będzie się utrzymywać, należy zwrócić się o pomoc lekarską oraz przedstawić lekarzowi ulotkę informacyjną lub opakowanie. W trakcie stosowania produktu nie wolno palić, pić ani spożywać pokarmów. Po użyciu należy dokładnie umyć ręce. Osoby o znanej nadwrażliwości na fipronil lub jakiekolwiek składniki produktu powinny unikać kontaktu z produktem leczniczym weterynaryjnym. Wyłącznie dla zwierząt. 
Przeczytaj uważnie instrukcje umieszczone na ulotce.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium